Senior C++ Developer

IT

Główne obowiązki:

  • Rozwijanie funkcjonalności produktów firmy w języku C++
  • Współpraca z innymi specjalistami z obszaru developmentu w zakresie rozwiązywania problemów z oprogramowaniem
  • Modyfikacje mające na celu naprawę oprogramowania
  • Rozwój oprogramowania oraz dokumentacji technicznej
  • Optymalizacja aplikacji
  • Współpraca z zespołem w zakresie wymaganych zagadnień

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka C++
  • Znajomość Object-oriented design (OOD)
  • Znajomość podstawowych struktur danych ( STL lub Qt ) oraz złożoności obliczeniowej
  • Doświadczenie w projektowaniu GUI z użyciem Qt5 Widgets
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (najlepiej MySQL)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowątkowych
  • Bardzo dobra znajomość systemów z rodziny UNIX
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Znajomość zagadnień kompilacji skrośnej
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

 Firma oferuje:

  • Nieograniczone możliwości rozwoju w innowacyjnym projekcie
  • Pracę w energicznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Biuro w ścisłym centrum Krakowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Pakiet benefitów dostosowany do indywidualnych potrzeb

więcej bieżących rekrutacji

Upuść tu plik aby wysłać CV

Kliknij aby wysłać nam swoje CV lub przenieś plik ze swojego komputera bezpośrednio do tego okna.

W oparciu o art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych udzielam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Precision HR Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach rekrutacji. Zarazem wyrażam zgodę na przekazanie moich danych na rzecz potencjalnych pracodawców oraz przetwarzanie danych przez administratora danych na serwerach stanowiących własność podmiotów zapewniających obsługę informatyczną administratora danych.

Twoje Cv jest ładowane

Do poprzedniej strony